T.Love | koncert „I love you”

26 maja 2024, niedziela

Tlove_1200_800.jpg

Organizator

PARAM Spółka Jawna
Ul. Mokotowska 51/53 lok. 58
00-542 Warszawa
Mail: biuro@param.com.pl
Tel: 22 627 13 35

 

T.Love to instytucja, T.Love to zespół! Fascynował na każdym etapie kariery. Intrygował, bawił, rozgrzeszał. Niewątpliwie to dwie doskonałe płyty „Pocisk Miłości” oraz „King” zdecydowały na długie lata o brzmieniu i charakterze wykonywanej przez zespół muzyki. Cięte riffy Janka Benedeka, basowe tropy Nazima, ogniste solówki Perkoza, perkusyjny twist Sidneya oraz teksty i wokal Muńka - zdefiniowały to, czym do dzisiaj T.Love faktycznie jest.

Rok 2024 przyniesie nam kolejne koncerty uwielbianego przez publiczność zespołu T.LOVE. Ich terminy nie są przypadkowe. 8 marca 2024 roku zespół wystąpi w COS Torwar w Warszawie, natomiast 26 maja 2024 roku w MCK Spodek w Katowicach. Jak najłatwiej trafić do serca kobiety? Muzyką! Jeśli dodatkowo ze sceny popłynie m.in. doskonale znany refren „I Love You, I Love You” – sukces gwarantowany. Będzie to zatem idealna okazja do oryginalnego uczczenia: Dnia Kobiet oraz Dnia Matki.

Tego nie można przegapić! Koncert „I LOVE YOU” to bez wątpienia wydarzenie pełne niespodzianek. Wyjątkowi goście towarzyszący zespołowi na scenie, znane przeboje i jedyna w swoim rodzaju charyzma Muńka Staszczyka!

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa”.