The Legend of Rock Symphonic

12 listopada 2022, sobota

Tło_facebook_1920x1005_event.jpg

Organizator

The Legend of Rock Symphonic
https://legendy-rocka.pl

Superprodukcja muzyczna. Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu w Polsce! Największe światowe przeboje rockowe wykonane na żywo w niezwykłej symfonicznej aranżacji! Niecodzienne muzyczne emocje zagwarantują utalentowani muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście znani z największych scen rockowych w Polsce: Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski i Kasia Kowalska.

Podczas koncertu usłyszycie największe ROCKOWE przeboje w niezwykłych aranżacjach takich zespołów jak: QUEEN, ROXETTE, LED ZEPPELIN, AC/DC, GUNS N' ROSES, METALLICA, THE BEATLES, SCORPIONS, BON JOVI, AEROSMITH, NIRVANA czy LINKIN PARK i wiele więcej.

Widowisko zostało stworzone, by poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz imponujące efekty świetlne i wizualne przenoszące widzów w zupełnie inny, nowy, niecodzienny i zadziwiający świat muzyki rockowej!

LightingSHOW - widowiskowe efekty świetlne
Legendy Rocka wymagają niesamowitej oprawy dlatego koncert połączy na tak dużą skalę nowatorskie efekty wizualne oraz niezwykłe efekty świetlne. Widowisko odbędzie się na żywo w legendarnym SPODKU w Katowicach, zapewniając widzom niecodzienne doznania, efekty i niezapomniane wrażenia.

Guitar&DrumShow - rewelacyjne show na gitarze i perkusji
The Legend of Rock Symphonic powstał z pasji do muzyki rockowej, które wspólnie przenoszą nas do świata największych przebojów w zupełnie nowej pięknej aranżacji. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego repertuaru, a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego. Wszyscy uczestnicy będą mogli również doświadczyć niesamowitych solowych występów gitarowych i perkusyjnych w niecodziennych wykonaniach.