Thomas Anders & Modern Talking Band

04 marca 2023, sobota

thomas_anders_big.jpg

Z przyczyn niezależnych od Organizatora informujemy, że koncert planowany na dzień 04.03.2023 zostaje przełożony na termin 17.02.2024 

____________________

Królowie Disco na Dzień Kobiet!
4 marca dla wszystkich pań, z okazji  ich święta, w katowickim Spodku wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band. Będziecie można usłyszeć na żywo słynne przeboje: „Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart, You’r My Soul”, „Brother Loui”, „Geronimo's Cadillac”, „Sexy, Sexy Lover” „Atlantis is Calling”, „You Can Win If You Want” i wiele innych.

Thomas Anders - niemiecki piosenkarz, kompozytor i producent. Jego kariera zaczęła się w 1980 r. kiedy wygrał konkurs młodych talentów w Radiu Luxemburg i podpisał kontrakt z wytwórnią CBS. W 1983 r. Dieter Bohlen zafascynowany głosem Thomasa, zaproponował mu nagranie niemieckiej wersji utworu F.R.Davida „Pick Up The Phone". Rok później założyli duet Modern Talking, z którym odnieśli międzynarodowy sukces. 3 lata później zespół zawiesił działalność. W 1998 r. nastąpiła reaktywacja Modern Talking i wydanie wyjątkowego albumu „Back For Good". W 1999 r. Thomas Anders ciągle występuje z oryginalnym zespołem Modern Talking podróżując po całym świecie. Jego ponad 90 minutowe show to kompilacja największych hitów grupy Modern Talking.