Tribute to Dirty Dancing Live in Concert

28 listopada 2022, poniedziałek

dd_baner_1200X800.jpg

Organizator

Grupa MTP
Agencja Agenart

Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od Organizatora, jesteśmy zmuszeni przełożyć wszystkie zaplanowane koncerty "Tribute To Dirty Dancing Live in Concert”, które miały się odbyć w okresie październik-grudzień 2022 r.
Nowy termin wydarzenia: 23.03.2023, godzina 19:00 - Spodek Katowice
Bilety zakupione przez klientów na wydarzenie w terminie 28.11.2022 - Spodek Katowice zachowują swoją ważność.  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z bileterami, w których zostały zakupione bilety. 

--------------------

Czy da się opowiedzieć film tylko za pomocą muzyki i tańca? My wiemy, że tak - ponad 30 osób na scenie, soliści, tancerze, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia, scenografia i wizualizacje – to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów!

Spotkajcie się z Baby, Johnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z „Dirty Dancing“ - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Zapraszamy na jedyny w Polsce show muzyczno-taneczny - Tribute to Dirty Dancing!