Turniej finałowy Pucharu Polski Mężczyzn w siatkówce 2020

14 marca 2020, sobota - 15 marca 2020, niedziela

Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn Spodek 2020

Organizator

POLSKA LIGA SIATKÓWKI S.A.
ul. Bagno 2, 00-112 Warszawa
Tel. + 48 22 253 11 11,
fax +48 22 253 63 63,
e-mail: pls@pls.pl 
http://www.pls.pl/ 

Komunikat Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki:

"Informujemy, że Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek poinformował Polską Ligę Siatkówki o wprowadzeniu zakazu przeprowadzenia imprezy masowej w dniach 14-15 marca 2020 roku – Turnieju Finałowego o Puchar Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn (Decyzja nr ZKIII.68.2.7.2020).

W związku z taką decyzją Wojewody jesteśmy zmuszeni rozgrywać turniej bez udziału publiczności.

– Jest nam niezwykle przykro, że tak się stało, tym bardziej że na finał sprzedaliśmy wszystkie bilety i święto siatkówki miało oglądać osiem tysięcy najlepszych kibiców świata – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Jest nam przykro, lecz rozumiemy, że zdrowie i bezpieczeństwo Polaków są dobrem nadrzędnym – dodaje.

Informujemy, że kibice, którzy nabyli bilety mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za ich zakup zgodnie z regulaminem naszego partnera przy sprzedaży biletów – eBilet.pl. W przypadku zakupu biletu online szczegóły dotyczące zwrotów przesłane zostaną mailowo przez eBilet, ci którzy kupili bilety w punktach stacjonarnych powinni skierować się do punktu, w którym nabyli wejściówki.

Jednocześnie przypominamy, że turniej zostanie przeprowadzony a kibice będą mogli obejrzeć na żywo przekaz z obu meczów półfinałowych oraz niedzielnego finału."