Veganmania 2018

04 lutego 2018, niedziela

veganmania w spodku 2018

Organizator

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
www.otwarteklatki.pl 
kontakt@otwarteklatki.pl 

Serdecznie zapraszamy na czwartą katowicką edycję festiwalu wegańskich inicjatyw Veganmania. W 2018 roku ponownie spotykamy się w katowickim Spodku!

Veganmania to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki w największych miastach w Polsce. Celem tego eventu jest pokazanie jak świetna jest kuchnia roślinna i że wegański styl życia nie oznacza wyrzeczeń.

Na Veganmanii spotkacie wielu wystawców, którzy oferują nie tylko pyszne wegańskie jedzenie, ale także kosmetyki, ubrania, książki, gadżety, usługi i wiele innych.

Uzupełnieniem strefy wystawowej jest strefa wykładowo-warsztatowa, w której fachowi prelegenci poruszają różnorodne i ciekawe tematy związane z weganizmem.

Każda Veganmania oferuje też mnóstwo innych atrakcji i jest świetną okazją do integracji oraz poznania interesujących ludzi.

Zaglądajcie na wydarzenie - będziemy publikować szczegółowe informacje o wystawcach i programie w komentarzach. Zapraszajcie znajomych, rodziców, rodzeństwo, ciocie i babcie! Ta Veganmania będzie jeszcze większa i jeszcze lepsza od poprzednich!

WSTĘP WOLNY!