Wielka Prywatka dla Wielolatów

14 lutego 2020, piątek

Wielka Prywatka dla Wielolatów Spodek 2020

WIELKA PRYWATKA to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej lat 70., 80. i 90., na który zapraszamy z Izabelą Trojanowską, Markiem Sierockim i Hirkiem Wroną. Wielka Prywatka to nie tylko koncert niezapomnianych przebojów z tamtych lat, ale i największa potańcówka w historii katowickiego Spodka.

Które rytmy sprawiały, że do tej pory po ich usłyszeniu zawsze tupiesz nóżką?
Czy pamiętasz swój pierwszy taniec na szkolnej dyskotece i jaki przebój mu towarzyszył?

Już 14 lutego zapraszamy na wyjątkowe Walentynki w rytmie muzyki, którą dobrze znasz i kochasz! Obiecujemy nie tylko magiczną podróż w czasy Twojej młodości, ale również atrakcje i konkursy, które pozwolą cofnąć się w czasie. Już dziś zaznacz w kalendarzu tę datę i zarezerwuj bilety dla swojej pary i dla Twoich znajomych!

Polskie hity tamtych lat usłyszysz na żywo w interpretacji aż trzech zespołów muzycznych. W rytmy lat 80. zaprowadzi Cię Izabela Trojanowska, która zaśpiewa nie tylko swoje największe przeboje, ale wykona również covery innych wykonawców. Za konsolą DJ-a stanie Hirek Wrona, który specjalnie dla Ciebie przygotuje największe szlagiery z tamtych lat.

Wielka Prywatka to impreza idealna dla wszystkich, którzy nie tylko kochają tańczyć i chcą się cofnąć muzycznym wehikułem czasu w lata swojej młodości, ale również dla tych, którzy nie czują się królami parkietu.

Wieczór tanecznych wspomnień zaczynamy o godzinie 19.30 (otwarcie bram Spodka o godz. 18), a planujemy go zakończyć po godz. 22.30.

Gwarantujemy niezapomnianą i pełną emocji zabawę, na której Ciebie po prostu nie może zabraknąć!

Wielką Prywatkę poprowadzi Marek Sierocki, a w roli DJ-a zobaczymy Hirka Wronę, który przypomni nam największe przeboje prezentując zagraniczne teledyski z tamtych lat.
Jeśli chcesz ponownie usłyszeć największe hity Izabeli Trojanowskiej, która wraz ze swoim zespołem zaśpiewa nie tylko „Wszystko czego dziś chcę” i “Pieśń o cegle”, ale również covery innych wykonawców z lat 80., to Wielka Prywatka jest dla Was najlepszą okazją do odbycia muzycznej podróży w przeszłość!