XI Katowicka Noc Kabaretowa

24 listopada 2020, wtorek, godz. 19.00

1200x800-_2.jpg

Organizator

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lux Jerzy Grazda
ul. Północna 4, 71-787 Szczecin
NIP 882-000-18-01
e-mail: koncert@op.pl 

Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,
Z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu XI Katowickiej Nocy Kabaretowej zaplanowanej na dzień 24.11.2020r. w Katowicach.

Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2021r., o godzinie 19.00.

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

****
XI Katowicka Noc Kabaretowa

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Jedenasta edycja Katowickiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Katowicka Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Wystąpią:

Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Smile
Kabaret Nowaki
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret K2
Igor Kwiatkowski