ZALEWSKI - ZGŁOWY TOUR

22 grudnia 2024, niedziela

1200x628_KATOWICE.png

Bilety

Bilety od: 125,54 zł

Kup bilet on-line

Informacje organizacyjne

Początek wydarzenia o godz. 20.

Organizator

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. 

Kontakt w sprawie biletów: bilety@goodtaste.pl
Kontakt z mediami: promocja@goodtaste.pl
Good Taste Events: events@goodtaste.pl

ZALEWSKI to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Autor takich utworów, jak „Miłość Miłość", „Kurier", „Annuszka" czy „Początek". Po czterech latach od poprzedniej autorskiej płyty “Zabawa” przyszedł czas na nowe.

Pierwszą zapowiedzią tego bardzo osobistego materiału, który swoją premierę będzie miał jesienią tego roku, jest utwór “ZGŁOWY”. To askakujący i bezkompromisowy komunikat, ukazujący ZALEWSKIEGO jako artystę z krwi i kości. Pierwszym oficjalnym singlem z kolei jest utwór „Kochaj” o zgoła innej atmosferze i skrajnie innych emocjach. Kolejne odsłony albumu wkrótce.

 Co o nadchodzących koncertach mówi sam artysta? 

- Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy „na setkę”, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty. Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu - udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”.  Do zobaczenia na koncertach! - mówi Krzysztof Zalewski.

Pomimo, że ZALEWSKI zagrał do tej pory całe mnóstwo koncertów, promując swoje dotychczasowe albumy „Zelig”, „Złoto”, „Zabawa” i „MTV Unplugged”, biorąc udział we wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju (m.in Opener Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal, Olsztyn Green Festival, Pol’and’Rock Festival) to jesienna  trasa będzie jego pierwszą, która odbywać się będzie wyłącznie w halowych przestrzeniach. 

×