ZMIANA TERMINU Targi Edukacja 2020

17 marca 2020, wtorek - 18 marca 2020, środa

targi spodek

Organizator

Mateusz Matysiewicz
Dyrektor Biura Organizacyjnego Targów

ul. Kościuszki 6
40-049 Katowice
Telefon: 32 209 17 01
targi@fundacja.katowice.pl 

Poniżej zamieszczamy oświadczenie organizatora wydarzenia z dnia 9 marca 2020:

"Po pierwsze zdrowie i bezpieczeństwo!

Współpracujemy z Państwem od ponad 20 lat. Wystawcy, nauczyciele, nasza młodzież są dla nas najważniejsi i objęci co roku szczególną troską. Dlatego też, stosując się do zaleceń WHO, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Wojewody Śląskiego podjęliśmy bardzo trudną dla nas organizacyjnie decyzję, ale zgodną z wolą naszych klientów, o przełożeniu XXII Targów Edukacja 2020 na 2-3 czerwca 2020 roku.

Jest to data nieprzypadkowa, starannie przemyślana – konsultowana z operatorem obiektu Spodek, dyrektorami szkół ponadpodstawowych oraz naszymi wystawcami. Termin ten wypełnia założenia organizacyjne naszej imprezy, jest korzystny dla wystawców oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych naszego regionu.
Jesteśmy bardzo zdeterminowani i zmotywowani aby XXII edycja, pomimo okoliczności od nas obecnie niezależnych, wypadła bardzo dobrze, przynosząc naszym klientom zakładane korzyści.

Wszystkie dotychczasowe zgłoszenia, wytyczne, dokumenty nam przesłane, wpisy do katalogu oraz dokumenty księgowe traktujemy jako obowiązujące. W przypadku jakichkolwiek zmian prosimy o kontakt.

Do zobaczenia w czerwcu 2020 na antresoli Spodka! Zapraszamy tym bardziej gorąco, licząc na dwa wspólne, słoneczne i ciepłe czerwcowe dni."

Mateusz Matysiewicz
Prezes Fundacji Viribus Unitis
Organizator XXII Targów Edukacja 2020