Atrakcje


Gastro Fajer to przede wszystkim zróżnicowana oferta kulinarna znanych lokali, kilka sprawdzonych food truck'ów oraz pełen przekrój napoi wyskokowych...ale nie tyko! Codziennie czekać na Was będą dodatkowe atrakcje, które umilą Wam czas spędzony na tarasach Spodka.

Konkrety?

W czwartki, piątki i soboty wieczorową porą zaserwujemy DJ sety. Przyjemna atmosfera, doskonałe jedzenie i napoje % to najlepsze połączenie!

W każdy czwartek dodatkowo muzyka na żywo oraz jam session. Koncerty rozpoczną się o 20:30. Na scenie Gastro Fajer pojawią się różnorodni wykonawcy, wśród nich m.in. lokalne zespoły znane z cyklu Dzielnica Brzmi Dobrze. Na pierwszy ogień zespół Hengelo, w kolejny weekend zespół Kolory.

Kino maniaków zapraszamy w soboty na seanse pod gołym niebem - więcej przeczytacie w zakładce Kino Letnie Antyradia. Start o 20:30.

Niedziele dedykujemy rodzinom z dziećmi, na których będą czekali animatorzy i warsztaty umożliwiającej kreatywne spędzenie czasu. Rodziców w  tym czasie zapraszamy do strefy chillout'u.

Wszystkie osoby z potrzebą artystycznej ekspresji zapraszamy do strefy Street Artu, która przez wszystkie 8 weekendów będzie stałym elementem Gastro Fajer.